Naujas ženklas Premium parduotuvėse - Marc Aurel

Nauji metai - nauji ženklai PREMIUM parduotuvėse!

Vokiečių ženklas MARC AUREL išsiskiria savo puikiu pasiuvimu, kasdieniais, tačiau stilingais modeliais ir lengvai tarpusavyje derinamomis kolekcijomis. MARC AUREL - tai mada, nereikalaujanti daug pastangų. 

MARC AUREL - tai mada, nereikalaujanti daug pastangų. Šis ženklas atstovauja šiuolaikinės moters stilių - aiškios linijos, dėmesys į detales, šiuolaikiškas, stillingas ir visada įdomus. Kiekvienas audinys, kiekvienas dygsnis ir kiekviena detalė atspindi aistrą subtiliam žavesui ir individualai kūrybai. Unikalus, tačiau nepretenzingas. MARC AUREL moteris yra šiuolaikiška individualistė. Jai mada yra labai svarbu, tačiau ji nėra mados auka - ji pati diktuoja savo stilių.

 

Apie ženklą:

Marc Aurel sėkmės istorija prasidėjo 1972, kai Reinhold Richter savininkas Marc Aurel Textil GmbH  pradėjo kurti ir gaminti ponioms kelnes . Iki 1979 ponioms buvo sukurtos pirmosios pilnos kolekcijos. Rinkos poreikiams didėjant 2003 buvo pradeta leisti 2 pagrindines kolekcijas per sezoną, kolekcija su 4 temomis. Šį pokytį lėmė sekmė ir pardavimai, tai pasiteisina iki šių dienų.
Gamyba neatpažįstamai pasikeitė per pastaruosius 40 metų. Nuo 1972-1984 kolekcijos buvo gaminamos pačių vokiečių dirbtuvėse, bet metams bėgant gamybos darbai pradėjo persikelti į užsienį. Šiandien Marc Aurel gaminimas perkeltas į Lenkiją, Turkiją ir kitas Rytų Europos ir Azijos šalis. Vietos kokybės kontrolieriai užtikrina labai aukštą kokybę ir meistriškumą .
Vidaus rinkos prekyba Vokietijoje buvo sukurta pirmiausia, paskui stabiliai ir gana greitai ženklas atkeliavo į Europos šalis – Austriją , Jungtines Karalystes ir Airiją, Šveicariją, Skandinavijos šalis ir į Rytų Europą. Šiandien Marc Aurel platinamas beveik visose Europos šalyse. 

 

 

 

parduotuvės:
PC „GO9“, Gedimino pr. 9, Vilnius Vieta žemėlapyje
PC „Europa“, Konstitucijos pr. 7A, Vilnius Vieta žemėlapyje
Laisvės al. 45, Kaunas Vieta žemėlapyje
Laisvės al. 51, Kaunas Vieta žemėlapyje
Laisvės al. 45, Kaunas Vieta žemėlapyje
H. Manto 11 A, Klaipėda Vieta žemėlapyje
Taikos g. 7 Druskininkai Vieta žemėlapyje