PREMIUM patarimai: Šventinis aprangos kodas

Artėjančios gražiausios metų šventės, neretai moterims tampa didžiausiu galvos skausmu – ką apsirengti šiemet?  Visos norime atrodyti išskirtinai, skoningai, o be to dar turime pataikauti ir Ugniniam Gaidžiui, juk 2017 metai būtent jo! Sakoma, kaip sutiksi naujus metus, tokie jie ir bus – tad, visos būkime pasiruošusios, kerinčios, gražios ir laimingos!

Siekiant atrodyti geriausiai kaip galime, aprangos Naujųjų metų šventei pradėkime ieškoti vėliausiai dabar! Paskutinę minutę sukurtas įvaizdis sunkiai atspindi Jūsų asmenybę ir dažniausiai tinka ne idealiai, kadangi renkamės geriausią  variantą iš blogiausių. Mat geriausius derinius – gudresnės moterys jau būna „pasidalinusios“. Taipogi, apgalvotas pirkinys, pasitarnaus kur kas daugiau nei vienam vakarui. Nepamirškite, jog aprangos pasirinkimui, lemiamą įtaką daro šventės vieta  -  jei vykstate į renginį, pasidomėkite aprangos kodu, kitaip galite stipriai „prašauti pro šalį“.

Gaidys, daugeliui pasaulio žmonių simbolizuoja saulę, nes jo giedojimas pranašauja naujos dienos pradžią, negana to, 2017 –ieji – Ugninio Gaidžio metai, dėl to aprangai patariama rinktis visų atspalvių raudoną, nuo tamsios kaštoninės iki ryškios raudonos. O taip pat nesuklysite pasipuošusios rudos, terakotos, geltonos ar auksinės spalvos drabužiais. Garsiausi pasaulio mados namai, pristatydami šventines kolekcijas naudojo ir tokias spalvas kaip juoda, purpurinė, žalia, oranžinė, tačiau neabejokite – raudona ir visi jos atspalviai bus ryškiausia ir populiariausia tendencija! Sutinkant naujuosius metus, patariama nepykdyti Ugninio Gaidžio ir vengti vilkėti plėšrūnų kailio imitacijos, tigrinių raštų drabužius.

Kuriant tobulą šventinį įvaizdį dėmesį būtinai atkreipkite į audinius. Madingiausiai ir šventiškiausiai atrodysite jei drabužiai bus iš šilko, aksomo, satino ar organzos. Nebijokite apsivilkti prabangia vakarine suknele, jei renginio vieta tai leidžia, kitais atvejais rekomenduojama pasirinkti įdomesnius kirpimus, atkreipti dėmesį į išskirtines drabužių detales: Viktorijos laikus primenančius raukinius, įmantrias pūstas rankoves, asimetriją, liemens ir klubų linijos išryškinimą klostėmis, žvynelių, blizgučių ir plunksnų dekorą, apnuogintus pečius, perregimo audinio detales...

Tarsi vyšnelė ant torto Jūsų tobulam šventiniam įvaizdžiui bus pasirinkti ryškūs, blizgūs, masyvūs papuošalai. Sutinkant Ugninio Gaidžio metus išdrįskite būti originaliomis, pasipuoškite plunksnuotomis sagėmis, masyviais auskarais,  puikiai derės gamtos tematikos aksesorika – ne tik plunksnų, tačiau ir medžio dirbiniai.


Jeigu vis dėlto, pavėlavote į naujametinį traukinį  ir laiko rinktis naują suknelę nebeužtenka, apsivilkite klasika tapusią mažą juodą suknelę, pasipuoškite aukso ar ryškios raudonos spalvos papuošalais, ir atrodysite puikiai!

 Šventinį įvaizdį jums padės sukurti PREMIUM ir mūsų kolektyvas. Norite prisišaukti sėkmę artėjantiems metams? Ji pas mus užprogramuota! Juk PREMIUM – sėkmingos moters apranga!

 

parduotuvės:
PC „GO9“, Gedimino pr. 9, Vilnius Vieta žemėlapyje
PC „Europa“, Konstitucijos pr. 7A, Vilnius Vieta žemėlapyje
Laisvės al. 45, Kaunas Vieta žemėlapyje
Laisvės al. 51, Kaunas Vieta žemėlapyje
Laisvės al. 45, Kaunas Vieta žemėlapyje
H. Manto 11 A, Klaipėda Vieta žemėlapyje
Taikos g. 7 Druskininkai Vieta žemėlapyje